En İyi Film Sitesi Hangisi? Güncel, Kaliteli Film Siteleri Listesi

   

Sıkı bir film tutkunu olmasam da zaman buldukça her türden (gerilim hariç) film izlemeyi seviyorum. Sinema filmlerinde Türk – Yabancı diye bir ayrım yapmıyorum, önemli olan sürükleyiciliği. Fakat aynı şeyi diziler için söyleyemeyeceğim, çünkü yabancı diziler Türk dizilerini 10’a katlar, bi de şunun karesini alın o kadar yani. Türk dizilerinin %90’ında aynı terane, bir erkeyi seven 2 kız ya da bir kızı seven 2 erkek ve bunların etrafında geçen saçmasapan olaylar.. diyaloglar çok sıradan.

Neyse konuyu çok dağıtmayalım, bu yazımda film izlerken memnun kaldığım siteleri sizlerle paylaşacağım. Bu siteleri seçmemdeki en önemli neden, güncel olmalarıydı. Diğer kıstaslar ise diğerlerine oranla daha hızlı ve daha az pop-up reklamlara sahip olmaları.

1. Filmifullizle.COM – Google’da film izle diye aratınca ilk sırada çıkıyor ve bu sıralamayı kesinlikle hakkediyor. Oldukça güncel ve ziyaretçisini reklamlara boğmayan bir site. Umarım dizimag’in başına gelenler bu sitenin başına gelmez.

2. Bicaps.NET – Bicaps sitesi son zamanlarda oldukça göze çarpan bir film sitesi, kemikleşmiş bir ziyaretçi kitlesi de mevcut. Bu site için de oldukça olumlu düşünüyorum, güncel, hızlı ve göze batan reklamlar yok.

3. Filmizlesene.COM.TR – İllegal film yayını yapan bir site nasıl .COM.TR domaini alabiliyor onu çözemedim lakin bu site çok güncel olmasa da 5000’e yakın bir film arşivi mevcut.

4. HDFilmsitesi.ORG – Oldukça güncel film sitelerinden bir tanesi. Arkadaki betson reklamı berbat duruyor fakat reklamı kapat butonuna tıklayınca tertemiz bir hal alıyor. Filmler diğer sitelerdeki gibi vk ve mail.ru sunucularına yükleniyor, dolayısıyla hızlı ve kaliteli.

5. Fullhdfilmizle.ORG – Farklı tasarımıyla öne çıkan film sitelerinden birisi de bu. Filmler kaliteli sunucularda barınıyor, görüntüler genel olarak net. Güncellik açısından da fena değil.

Türkiye’nin en iyi film sitelerini sizlere sunduk, seçim sizin. Umarım google adsense bu yazımdan dolayı bir problem yaşatmaz, sonuçta bu blogdan elde edeceğimiz gelirle bana mini kupır alıcaz. :)

Aygülce kalın.

Etiketler:

En İyi Film Sitesi Hangisi? Güncel, Kaliteli Film Siteleri Listesi Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Yasemin Yaylı diyor ki:

    genelde filmfullizle den bakıyorum filmlerre

  2. Berk Uraltaş diyor ki:

    1 ve 5. sitedelerden izliyorum filmleri..

  3. Hamza Yüksel diyor ki:

    filmfullizle bence en iyisi..


Sayfa başına git